android tabletime fingerpoind durduruldu adın da bir virüs bulaştı

Android hakkında yardım ve destek bölümü...
safari255
v1.0
v1.0

android tabletime fingerpoind durduruldu adın da bir virüs bulaştı

Mesajgönderen safari255 » Cum Oca 08, 2016 11:27 pm

merhabalar önce forum unuz hayırlı olsun gerçekden böyle bir forum a ihtiyacımız vardı emeği geçeenlerin ellerine sağlık ben amatör olarak android le uğrasıyorum ama yazılım bilmediğim için çok yavaş ilerliyorum yüzlerce makale okudum okuyorumda videolar izliyorum androidstudio yu inceeledim genymation u inceledim ama çok ilerleyemedim tam teşeküllü bir eğitim seti bulamadım. neyse gelelim konuya prestigio marka 10.1 inc tabletim var ona fingerpoind adında bir virüs bulaştı ne yaptımsa temizleyemedim room attım olmadı fabrika ayarlarına dönderdim olmadı format attım tüm cihazı sıfırladım yine olmadı.ekranda küçük bir uyari penceresi var hiçbir işlem yaptırmıyor kapanmıyorda. buna nasıl bir çözüm bulabilirmiyiz .teşekkür ederim.saygılar.
Kullanıcı avatarı
doOb
v2.0
v2.0
Marka: Asus Zenfone 2

Re: android tabletime fingerpoind durduruldu adın da bir virüs bulaştı

Mesajgönderen doOb » Cmt Oca 09, 2016 9:58 am

Bahsettiğiniz hata virüsle alakalı olmayabilir. Tabletinizde parmak okuyucu vs. gibi bir özellik var mı?
Sanki böyle bir özelliği var da rom vs. yüklediğinizde driver'ı yüklenmediği için çalışamadığından hata veriyor gibi gözüküyor.
Bir de uyarıda tam olarak "fingerpoind" mi yazıyor? "fingerpoint" veya "fingerprint" olabilir mi?

“Android Yardım ve Destek” sayfasına dön