Andropedi Forum'da şimdi paylaşıma başlayın. Dilerseniz istediğiniz kategorilerin moderatörü olun.

Andropedi Forum Kuralları

Forum duyuruları ve kurallar...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Zero
v1.0
v1.0
Mesajlar: 9
Kayıt: 09 Oca 2016 17:24

Andropedi Forum Kuralları

Mesaj gönderen Zero » 01 Oca 2016 23:10

– Ziyaretçi ve Kullanıcı Sözleşmesi Başlangıcı -

KULLANICI SÖZLEŞMESİ (Terms of Use) Yayınlanma Tarihi / Published: 02.08.2012 Son Güncellenme Tarihi / Updated: 01.01.2016 0)
Contact via e-mail or contact form below to get full “Terms of Use” in english.

Foruma Özel Kurallar:
1) Forum içerisinde kanunlara ve yönetmeliklere aykırı paylaşım yapılamaz. Bu tür yazılar hemen kaldırılır.
2) Forum üyeleri birbirlerine ziyaretçilere açık veya kapalı alanlarda, özel mesajlarda hakaret edemez. Bu çeşit davranışları sergileyen kullanıcılar cezalandırılır veya foruma erişimi tamamen yasaklanır.
3) Forumda paylaşımlarda bulunan kullanıcıların paylaşımları hakkında Andropedi.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kurallara aykırı mesajlar görüldüğü anda siteden kaldırılmaktadır. Ayrıca her türlü yayın hakkında mesajlar iletişim kanallarımız aracılığı ile tarafımıza iletilebilir.
4) Siteyi teknik açıdan zora sokacak paylaşımlar ve profil düzenlemelerine müdahale edilebilir veya tamamen kaldırılabilir. Kullanıcı bu gibi durumlarda andropedi.com'u sorumlu tutamaz.

Genel Ziyaret Kuralları:
1) Site içeriği tamamen, sayfa sayfa veya kısmi olarak hiç bir şekilde diğer sitelere ve kişisel bilgisayarlara kopyalanamaz. Alıntı yapılacak içerik için ilk olarak iletişim kanalları kullanılıp gerekli izinler Andropedi’den alındıktan sonra ancak ve ancak kaynak belirtilerek paylaşılabilir.
2) Site içeriğinden dış sayfalara yapılan tüm bağlantılar, o bağlantıdaki içerik sahibini ilgilendirir. Andropedi dış bağlantılar hakkında hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
3) Andropedi, site içerisinden direkt veya dış bağlantı ile indirilen android uygulamalarının her kullanıcının telefonunda çalışması garantisini vermez. Ayrıca yüklenen bu uygulamaların çalıştırılması ile meydana gelebilecek her türlü sorundan uygulamanın kendi resmi geliştiricisi sorumludur. Andropedi hiçbir şekilde bu tür sorunlarda sorumlu olarak gösterilemez. Bu yüzden her uygulamayı indirmeden önce kontrol ediniz.
4) Andropedi’den indirilen ve çalışmayan uygulamalar için o uygulamanın geliştiricisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Andropedi sitesinde sadece yorumlarla birlikte sorulan sorulara yönlendirici ve çözüm olabilecek tavsiyeler yapılabilir. Çözümü Andropedi üretmek zorunda değildir.
5) Orijinal yapımcısı tarafından paylaşılması istenmeyen veya olumsuz olan tüm içerik Andropedi’ye e-posta veya iletişim formu ile iletilebilir. Andropedi gerekli inceleme yapıldıktan sonra iletilen konu hakkında gereğini en kısa sürede yapacaktır. Çok kullanıcılı editör sistemi ile çalışan Andropedi, her an her içeriği kontrol edemeyebilir. Bu konuda gerekli iletişim kurulmadan hiçbir sorumluluk Andropedi tarafından kabul edilmez.
6) Telif hakkı bulunduğu iddia edilen veya bu sitede yayınlanması hukuki olarak sorun teşkil eden uygulamalar iletişim formu veya e-posta adresi ile Andropedi site yönetimine bildirilmelidir. Andropedi yönetimi ilgili uygulamanın/sayfanın iddia edildiği gibi hukuki sorun oluşturduğunu tespit ettiği takdirde sayfayı yayından kaldıracaktır. (Please contact via e-mail address if any possible application or page has copyright restricts.)
7) Siteye üye olan ziyaretçilerin hiç bir kimlik ve kayıt bilgisi üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Üye kullanıcıların şifreleri sistem tarafından otomatik kodlanarak şifrelenmektedir. Bu yüzden Andropedi yönetimi dahil, kullanıcı şifreleri kimseye direkt olarak gözükmez. Olası siber saldırılarda çalınması muhtemel kimlik ve kayıt bilgilerinden Andropedi sorumlu tutulamaz.
8) Bu sözleşme ana sayfadan ulaşılabilecek şekilde ve her ziyaretçiye açık olarak kullanıcılarla paylaşılmıştır. andropedi.com sitesini ziyaret eden ve siteye içerik sağlayan her kullanıcı bu sözleşmenin kurallarını peşinen kabul etmiş sayılır.

– Ziyaretçi ve Kullanıcı Sözleşmesi Sonu –

Kilitli